OSTATNI WEEKEND WAKACJI- NIE POZWÓL SOBIE NA NUDĘ !

Niestety zostały tylko dwa dni wakacji. Warto zatem spędzić je aktywnie i w miłym towarzystwie. Na początek należałoby jednak sprawdzić, czy mamy wszystkie potrzebne książki, przybory do szkoły. Wiele osób zostawia ich zakup na ostatnie dni urlopu. Jeśli jednak jesteśmy już gotowi na nieunikniony powrót do szkoły to lepiej nie rozmyślać o nim i w fajny sposób pożegnać wakacje. Poniżej przedstawiam Wam kilka moich propozycji.

1. Idź na koncert!

Koncerty, festyny na pożegnanie wakacji są organizowane przez prawie każde miasto. Myślę, że warto się na nie wybrać. Niestety niektórzy nie potrafią należycie zachowywać się na takich imprezach. Rzucanie butelkami jest chyba najczęstszym zjawiskiem. Na ostatnim z koncertów na jakich byłam zostałam oblana piwem. To troszeczkę zmniejsza zabawę, ale organizatorzy niezbyt przejmują się tym problemem. Mam nadzieję, że jeśli wybierzecie się na koncert to spotkacie się tylko i wyłącznie z kulturalną zabawą.

2. Weekend na sportowo!

W ciągu roku szkolnego nie zawsze mamy czas na aktywność fizyczną. Z pewnością w Waszym mieście znajduje się jakaś siłownia, basen. Jeśli pogoda będzie ładna świetnym pomysłem jest rowerowa wycieczka. Pamiętajcie, że sport staje się jeszcze przyjemniejszy, gdy uprawiamy go w towarzystwie  przyjaciół.

3.Wycieczka

Polska jest pięknym krajem, który z przyjemnością się zwiedza. Warto wybrać się na wycieczkę, choćby niedaleką.

4.Domowe kino ze znajomymi

Wyjście do kina ze znajomymi? Świetny plan, który staje się jeszcze lepszy, gdy urządzicie domowy maraton. Zaproś kilkoro znajomych i obejrzyjcie razem jakieś fajne filmy. Zadbaj o przekąski.  Możecie np. zamówić pizzę. Jeśli już znudzi się Wam kino, po prostu włączcie dobrą muzykę lub zagrajcie np. w butelkę.

5. Poczytaj książkę !

Wykorzystaj ostatnie chwile na przeczytanie ciekawej książki. Już niedługo zamieni się ona bowiem w książkę od historii, biologii, szkolną lekturę. Polecam takie, których autorem jest Stephen King.

Sposobów na spędzenie wolnego czasu aktywnie jest jeszcze wiele. Wiem, że jesteście kreatywni i wymyślicie coś bardzo ciekawego. Dzielcie się ze mną swoimi pomysłami! Nie zapomnijcie o uwzględnieniu w nich świetnej muzyki.

Na zakończenie posta wakacyjny hit, czyli  ”Summer” Calvin Harris, a także mająca już kilka lat piosenka zespołu Sami „Lato”.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii i oznaczony tagami , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>